35 این بیمارستان یکصد تختخوابی با سرمایه گذاری بخش خصوصی با صرف حدود 50 میلیارد تومان هزینه  و حدود 4 سال زمان برای ساخت و با مساحتی بالغ بر 17000 مترمربع در نوع خود ، یکی از برترین ها محسوب میشود.

پس  از گذشت حدود 4 سال و با پشت سر گذاشتن مشکلات و موانع بسیار، بيمارستان خصوصی بهمن روز شنبه 28/10/92 همزمان با ولادت خاتم النبيين محمد مصطفی (ص) با حضور امام جمعه ، مدير کل نظارت و اعتبار بخشی وزارت بهداشت ، استاندار و رئيس دانشگاه علوم پزشکی زنجان افتتاح شد.

با بهره برداری از نخستین بیمارستان خصوصی تخصصي و فوق تخصصی نیازهای درمانی مردم این استان رفع و فضا و تجهيزات آن تا 20 ساله آینده نیز پیش بینی شده است. بیمارستان خصوصی بهمن به لحاظ زبر بنا یکی از بزرگترین مراکز درمانی خصوصی کشور است. پذیرش بیماران این بیمارستان از طریق مطب ها و درمانگاههای طرف قرار داد انجام می گیرد و بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته در آینده ای نزدیک سیستم مجازی برای پذیرش بیماران متقاضی پیش بینی شده است. تمامی تجهیزات و بخش های بیمارستان خصوصی بهمن این استان برمبنای استانداردهای لازم روز دنیا طراحی و نصب شده و مبتنی بر خدمات سبز ارائه می شود.

سایت بیمارستان بهمن : www.zbh.ir